Rozpoczynamy X edycję "Zbieraj Baterie i Telefony!"

Od 13 września 2021 roku zapraszamy do udziału w X już Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!”. Tradycyjnie dla uczestników akcji przygotowaliśmy liczne materiały edukacyjne oraz konkurs ekologiczny na największą zbiórkę zużytych baterii i telefonów.

Na naszej platformie edukacyjnej udostępniamy ciekawie opracowaną broszurę edukacyjną na temat właściwego pozbywania się baterii i telefonów, konspekty lekcji, grę planszową oraz miniaturowy szablon pojemnika na zużyte baterie.

W porównaniu do poprzedniej edycji, zmianie uległ sposób nagradzania uczestników w kategorii zbiórki zużytych telefonów komórkowych. W X edycji programu za każde 5 kg telefonów Placówka otrzyma bon w wysokości 50zł.

Ponadto ostatnim dniem Miesiąca Finałowego będzie 20 maj. Dzięki temu jeszcze przed wakacjami ogłosimy wyniki konkursu i dostarczymy nagrody zwycięzcom.

Projekt organizowany jest w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej Włącz Eco Wyobraźnię organizowanej przez Grupę Biosystem.

Więcej informacji można znaleźć na stronie PROGRAMU.