Zapraszamy do XII edycji "ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!"

Zapraszamy do udziału w XII edycji naszego programu Zbieraj Baterie i Telefony! Na uczestników czeka wiele nagród i wyróżnień specjalnych. Partnerem akcji jest firma T-Mobile, która w dodatkowym konkursie Planeta ma znaczenie ufundowała atrakcyjne nagrody za największą zbiórkę zużytych telefonów komórkowych.

Głównym celem programu Zbieraj Baterie i Telefony! jest zwiększenie świadomości ekologicznej w zakresie właściwego pozbywania się zużytych baterii i telefonów.

Placówki oświatowe, które zgłoszą się do programu, otrzymują od nas bezpłatne materiały w postaci:
• broszury edukacyjnej pt.: „Bateryjne ABC”,
• ilustrowanych plakatów,
• konspektów lekcji,
porządkujących i uzupełniających informacje na temat prawidłowej eksploatacji baterii i telefonów oraz zasad pozbywania się powstających z nich odpadów.

KONKURS NA NAJWIĘKSZĄ ZBIÓRKĘ ZUŻYTYCH BATERII

Jak co roku, przyznajemy nagrody dla szkół, które zbiorą największą ilość zużytych baterii i telefonów komórkowych.

W programie Zbieraj Baterie i Telefony! ufundowaliśmy 15 nagród głównych w dwóch kategoriach (przedszkola i szkoły) oraz aż 135 wyróżnień specjalnych w postaci bonów, które można zrealizować na platformie internetowej Allegro.pl.

PLANETA MA ZNACZENIE, CZYLI KONKURS NA ZBIÓRKĘ ZUŻYTYCH TELEFONÓW

Dodatkową szansą na wygranie atrakcyjnych nagród jest konkurs na największą zbiórkę zużytych telefonów komórkowych pt.: Planeta ma znaczenie. Fundatorem nagród jest partner akcji - firma T-Mobile. Do wygrania są m.in. tablety, projektory Smart Sketcher, zestawy gier planszowych oraz bony do zrealizowania na platformie Allegro.pl.

Więcej na temat projektu: www.zbierajbaterieitelefony.pl

Projekt organizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej Włącz Eco Wyobraźnię.